Олександрія. Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) № 42

Сторінка психолога

Бойко Ольга Семенівна, 1944 р.н., працює в ДНЗ № 42 на посаді практичного психолога з 2003 року. Після закінчення Олександрійського педагогічного училища працювала 23 роки вихователем в дитячому садку в м. Перевальську Луганської області, а пізніше в м. Олександрії. Після закінчення Слов янського педагогічного інституту за спеціальністю "Викладач педагогіки, психології (дошкільної).
З 1984 року працювала спочатку методистом заочного відділу, а потім викладачем в Олександрійському педагогічному коледжі ім. В.О. Сухомлинського.
Педагогічний стаж роботи - 47 років.
Бойко Ольга Семенівна має високий рівень професіоналізму, ініціативи, жвавості, досконало володіє ефективними формами, методами психологічного забезпечення навчально - виховного процесу, відзначається загальною культурою, моральними якостями, що є прикладом для наслідування.
Використовуючи різноманітні методи психодіагностики, психопрофілактики,прийоми психолого - педагогічної корекції, консультування, практичний психолог надає допомогу вихователям, дітям, батькам у розв'язанні проблемних питань навчання і виховання дітей дошкільного віку. Ольга Семенівна також проводить роботу з відбору та розвитку обдарованих дітей.
За її ініціативою в роботу ДНЗ впроваджено "Портфоліо дошкільника", як своєрідну скарбницю індивідуальних досягнень дітей; в кожній віковій групі створені куточки психологічного розвантаження; розроблені програми для дітей з девіантною поведінкою "Важковиховувані діти", індивідуальні програми для дітей з психічними відхиленнями та для роботи з обдарованими дітьми. Очолює психологічний гурток "Іскорки розуму", де впроваджує особисті інноваційні технології в роботі з обдарованими дітьми.
Бойко Ольга Семенівна є активний учасник різних міських методичних семінарів, об'єднань, тренінгів, ігор.
Під її редакцією в газеті "Вільне слово" не раз друкувалися статті на різну психолого педагогічну тематику.
В своїй роботі дотримується педагогічної етики, поважає гідність дитини, захищає її від будь яких форм фізичного та психічного насильства, пропонує здоровий спосіб життя.